درود بر شما 
محمدنقدی هستم نویسنده، مدرس و سخنران مهارتهای ارتباطی، تکنیک‌های فروش و رشد فردی در این سایت تلاش می‌کنیم تا با ارائه آموزش‌های به روز، مفید و کاربردی به شما کمک کنیم در مسیر توانمندی‌های خودتان قرار بگیرید و با برقراری ارتباط موثر و مفید در زندگی شخصی و شغلی خودتان پیشرفت کنید، لذت ببرید و موثرتر و توانمندتر زندگی کنید.
آموزشهای ما بر پایه متدهای روز دنیا و بومی سازی است. در دنیای مدرن امروزی، برقراری ارتباط تمام جوانب زندگی ما را دربرگرفته است اما با این حال بهای کمتری داده می‌شود  و جای خالی آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط مفید و موثر خالی است.
در دنیای امرز برای کسب موفقیت و رضایت یکی از مهمترین ابزارها، مهارت برقراری ارتباط موثر است. چرا که ما به خاطر دانسته های خودمان موفقیت کسب نمی‌کنیم آنچه اهمیت دارد چگونگی استفاده ما از آن دانسته‌ها می‌باشد. این‌که با کمک آن با دیگران ارتباط  موثر و سازنده برقرار کنیم و دانسته‌های خودمان را به آنها منتقل کنیم.
* خدمات ما به افراد و سازمانان‌ها این است که با فراگیری مهارت‌های ارتباطی، سخنرانی و رشد فردی در زندگی شخصی و شغلی خودشان بدرخشند و موثرتر و توانمندتر باشند.

 • خلاصه رزومه:
  نویسنده کتاب “درخشش در ارتباطات”
  نویسنده کتاب الکترونیکی “چرا موفق نمی‌شویم”
  طراح و مدرس، دوره های: مهارتهای ارتباطی، سخنرانی، کشف توانمندی و رسالت، در تهران وشهرستان‌ها
  برگزاری کارگاه در آموزشگاه‌ها و موسسات
  اجرای دوره های ارتباطات، سخنرانی، رشد مهارت‌های فردی و گروهی برای سازمان‌ها، ارگان‌ها، شرکت‌ها، کارخانجات
  سرپرست بازاریابی مجموعه کارگاه‌ها ونمایشگاه بین المللی توسعه ومهندسی ساخت
  روزنامه‌نگار و ستون نویس اجتماعی هفته نامه اندیشه
  موسس و مدیرعامل شرکت قارتال
  دارای مدرک بین المللی طراحی آموزشی و سخنرانی MPT اتریش
 • مدرک MBA