درباره ما

ما در وب‌سایت گروه آموزشی محمدنقدی به آموزش مهارت‌های فردی و ارتباطی و هر مهارتی که برای یک زندگی حرفه‌ای ایده‌آل و موثرتر نیاز است، می‌پردازیم با آموزش هایی که هر فردی بتواند یک انسان توانمند و موثر باشد تا دنیامون جای بهتری برای زندگی کردن باشد.

درباره محمد نقدی

درباره گروه آمورشی محمد نقدی

مؤسس مجموعه آموزشی

محمدنقدی مدرس و نویسنده مهارت‌های فردی و ارتباطی است بخشی از روزمه ایشان را در مطلب زیر بخوانید:

  • مدرس مهارت‌های فردی و ارتباطی
  • نویسنده کتاب های درخشش در ارتباطات و چرا موفق نمی‌شویم
  • نویسنده بیش از بیست مقاله آموزشی
  • مدرس دوره‌های تخصصی ارتباطات و روابط عمومی
  • مدرس افزایش عملکرد و بهره‌وری برای سازمان‌ها و ارگان‌های خصوصی و دولتی
  • خالق دوره آموزشی «جعبه ابزار کوچ‌ها»
  • مدیر دپارتمان آموزش و پژوهش کارگشا
  • عضو انجمن روابط عمومی ایران

چشم انداز مجموعه

ما در این گروه با آموزش‌های علمی به زبان ساده و کاربردی و موثر کمک می‌کنیم تا هر شخص در هر شرایط و در هر جایی ابتدا سطح خودش را ارتقاء بدهد و زندگی خودش بعد زندگی دیگران را بهتر کند تا دنیا جای بهتر و قشنگ‌تری برای زندگی کردن شود.

ما در این وب‌سایت ضمن آموزش‌های رایگان با کیفیت و کاربردی، به ارائه محصولات آموزشی(دوره‌ها و مباحث آموزشی) در حیطه مهارت‌های فردی و ارتباطی می‌پردازیم.

مشاهده محصولات آموزشی


تیم آموزشی محمدنقدی در تلاش است تا محصولات با کیفیت و به‌روزی را در جهت رفع کمبودهای آموزشی که در دنیای مهارت‌محور امروزی ضروری است را مناسب با شرایط جامعه  ایران تهیه کند و به این ترتيب سطح کیفی آموزش و مهارت‌های فردی و ارتباطی را در زندگی شخصی و شغلی ارتقاء دهد.

ما می‌دانیم و ایمان داریم که هر پیشرفت و کیفیتی از گذرگاه آموزشی می‌گذرد و کشوری می‌تواند به ترقی و برتری برسد که آموزش‌های به‌روز، اصولی و باکیفیت داشته باشد.

ما محتواهای منحصر به‌فرد و بومی رایگان را تولید و در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم. محتواهای علمی-کاربردی و به‌روزترین مطالب سراسر جهان را با شرایط کشور عزیزمان بومی سازی و منطبق می‌کنیم که عمده آن‌ها به صورت رایگان در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد.

محصولات آموزشی رایگان


شبکه های اجتماعی

مجموعه آموزشی محمدنقدی سعی دارد در تخصصی‌ترین و مردم‌پسندترین شبکه‌های اجتماعی ( اینستاگرام و تلگرام ) برای بهبود مهارت‌های فردی و ارتباطی فعال بوده و با قراردادن محتواهای رایگان، کاربردی و جذاب، اصل رسالت خود را به آن‌ها انتقال دهد.

نظرات برخی از دانشجویان

گروه آموزشی محمد نقدی